שיש בשבילכם

מגוון דוגמאות ומחירים טובים!

שיש מסוג קיסר כל המידע

השיש שמייתר אל כל היתר – שיש קיסר. אם אתם רוצים לייפות את חזות המטבח בפרט ואת הדירה בכלל, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר לקבלת מידע והצעות מחיר של טובי היצרנים והמשווקים!

שיש קיסר הוא שם נרדף לאיכות וליופי, ליוקרה ולהידור. משטחי קוורץ חלקים ויפים של אבן קיסר מהדרים כל חלל שאותו הם מעטרים. שיש קיסר מהווה חלופה מועדפת על רבים (תחליף לגרניט ולשיש). יתרונות הקוורץ, שהוא אחד המינרלים היותר חזקים בטבע הופכים אותו לחיפוי איכותי המשלב עצמה ויופי.

השיש הדקורטיבי מרשים. הוא מיוצר בטכנולוגיות ייצור המאפשרות להשתמש בו במקומות רבים בבית ובמשרד, באולמות תצוגה ובכל מקום שמבקשים לחפות בו משטחים.

האורחים לא מפסיקים להתפעל ולהחמיא? לא בכדי. השיש הסוחט קריאות השתאות ומעורר קנאה. מלאו פרטים בטופס המקוון והצעות להתקנת משטחי שיש ייחודי ויפה זה בדרך אליכם!

יש שיש יש קיסר? כל השאר מיותר!:
בשנים האחרונות מגלים רבים את סגולותיו של שיש קיסר (אשר ניתן לייצר ממנו שיש דקורטיבי שתכולת הקוורץ הטבעי בו הוא מעל 90%!). הבחירה בשימוש בו היא בחירה מושכלת ונבונה, מאחר שעמידותו של שיש זה מבטיחה כי רכשתם מוצר ש"יחזיק מעמד" במשך שנים רבות.

העמידות, היופי, האיכות והדגמים המרהיבים המאפיינים את משטחי הקוורץ של אבן קיסר, הופכים אותם לבחירה הפופולארית של לקוחות שונים בכל רחבי העולם. מדובר בסוג שיש שמתקיים בו שילוב מרשים ביותר בין צבע וצורה, בנוסף להיותו שימושי מאין כמוהו.

ייחודו של השיש הקיסרי:
משטחי שיש קוורץ עמידים בפני שריטות וכתמים. תכונה חשובה- מאין-כמוה זו הופכת אותה לבחירה טבעית, מועדפת וניתן להגיד גם בכל הזהירות המתחייבת והראויה- לבחירה כמעט מושלמת ליצירת משטחי עבודה איכותיים למטבח הביתי, לחיפוי קירות, לריצוף רצפות, לחדרי אמבטיה, דלפקים, שולחנות ועוד.

השיש המייפה את חזותם של כל הדברים שאותם הוא מחפה משווה לחלל כולו נופך מהודר ויוקרתי, מעוצב להפליא. השילוב המיטבי, המנצח, בין איכות ליופי מעצים את הרושם שיוצרים משטחי הקוורץ ומעלה מדרגה אחת – אולי יותר – את מראהו של הבית או המשרד.

כאשר משפצים בית ומשדרגים את מראהו, הבחירה בשיש הקיסרי היא בחירה טבעית. ספקי השיש הייחודי הזה ישמחו לייעץ לכם, לפרט ולהרחיב בנושא היתרונות והסגולות שלו ו כמובן להציע לכם מחיר לרכישתו. כדי להתוודע אל טווח המחירים רצוי ומומלץ לבקש הצעות מחיר מכמה ספקים.

מאחר שמדובר בסוג שיש איכותי, המחיר אינו זול, בלשון המעטה, אבל האיכות חסרת הפשרות והמשטחים עם גימורים מושלמים מהווים ערובה לכך שתינתן לכם תמורה מלאה עבור הכסף שתשלמו על משטחי הקוורץ.
 
גם בין הדרגות הגבוהות של סוגי שיש איכותיים – יש סוג אחד שהוא מעל כולם, ראש וראשון. כזה הוא שיש קיסר. צרו עמנו קשר כדי לקבל מידע, ייעוץ והצעות מחיר!

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin